Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

Profesjonalny i dedykowany producent o wysokiej czystości Oczyszczanie związków naturalnych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

Opinie klientów
Mam zaszczyt być jednym zagranicznym klientem po utworzeniu NSABE. Od 2008 r. Do teraz kupuję ekstrakty roślinne z NSABE. Czystość produktów jest wysoka przy dobrej cenie.

—— Jean-Perre

Im Online Czat teraz

Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : NSABE
Ilość pracowników : <100
Coroczne wyprzedaże : 10000-50000
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%
[ Profil firmy ]

Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd. ma zespół badawczo-rozwojowy złożony przez doświadczonych chemików z produktów naturalnych. Firma jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się wydobywaniem i separacją składów chemicznych z zakładów i koncentrując się na badaniach i produkcji standardowych materiałów referencyjnych, farmakologii wykorzystywanych w naturalnych półproduktach, produktach o wysokiej jakości na skalę masową, ekstraktach roślin o wysokiej czystości i aktywnych częściach, Półprodukty TCM i surowe materiały TCM. Posiadamy własne laboratorium badań chemicznych i 2000 m 2 Średniej Fabryki, angażując się w nowatorskie związki małocząsteczkowe R & D, w szczególności monokomery związków naturalnych przeciwnowotworowych, przeciwzapalnych, przeciwutleniających, przeciwstarzeniowych i metabolicznych, zapewniając prekursor związki lub materiały o wysokiej czystości naturalnych źródłach do innowacyjnych badań nad lekami.

Szczegóły kontaktu
Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

Tel: 86-25-66113315

Faks: 86-25-84430028

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)